• 1 z 5
 

Kulaté zrcadlo LOFTIKA 50cm černé

15 hodnocení
 
Dostupnost 7-14 pracovních dní
Měrná cena 1 290 Kč / 1 ks
1 290 Kč
   
Kód produktu 146
Kategorie Moderní zrcadla
 

Černé nástěnné zrcadlo LOFTIKA. Průměr 50cm. Čistý design, minimalistický vzhled, je jednoduché a krásné, vypadá skvěle v každé místnosti a hodí se přesně s jakýmkoli dekorem. Vyrábí se ve zlatých, stříbrných bronzových a uni barvách.

- HOME DECOR: Toto kulaté kruhové nástěnné zrcadlo není jen zrcadlem, ale také dekoracemi, moderní design je vhodný pro koupelnu, ložnici, obývací pokoj a tak dále. Přidání kulatého zrcadla okamžitě zdvojnásobí světelnou a vizuální hloubku v malé místnosti a zvětší se tak prostor.

- VÝROBA A KVALITA: Všechny zrcadla vyrábíme v České republice. Při výrobě používáme ekologické desky na bázi dřevní hmoty MDF (Medium Density Fireboard) jsou středně zhuštěné dřevovláknité desky, které plnohodnotně nahrazují masivní dřevo. Lze je povrchově upravit lakováním či frézováním. Nebo na přání zákazníka z masivu měkkého nebo tvrdého dřeva. Originální tvary zrcadel frézujeme na moderních CNC strojích. Pro povrchovou úpravu používáme laky a barvy s vysokou pevností a příjemným vzhledem od nejvýznamnějších evropských dodavatelů. Díky tomu, jakýkoli z našich zrcadel můžete použít jako koupelnové zrcadlo. Toto vysoce odolné zrcadlo účinně zabraňuje lomu v zrcadlech a činí obraz jasnějším.

- JEDNODUCHÁ INSTALACE: Naše dekorativní zrcadlo se snadno instaluje během několika minut. Šrouby a hmoždinky pro montáž na zeď jsou součástí dodávky. 

Podobné produkty

Barva Černá
Materiál MDF
Průměr (cm) 50
Styl Moderní
Tvar Kulatá
Typ Nástěnné
Vlastnosti S rámem
Vzhled Černá barva
Umístění (?) Zrcadlo do předsíně, Zrcadlo do ložnice, Zrcadlo do chodby, Zrcadlo do dětského pokoje, Zrcadlo do pokoje, Zrcadlo na WC, Zrcadlo do obýváku
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
ET Avatar autora LOFTIKA 50CM ČERNÉ 20.6.2020 11:08
Ze zrcadla mám velikánskou radost, je krásné a parádně vyvedené!! S Vaším obchodem mám velmi dobrou zkušenost a můžu vřele doporučit! Komunikace, zabalení i doručení bylo perfektní! :-) Děkuji
Odpovědět